قوانین و مقررات همدیگه

1. مبلغ دریافتی از هر مشترک و کاربر بابت هزینه اشتراک برای مدت زمان مشخص می‌باشد.

2. مشترک با ثبت اطلاعات خود در سامانه همدیگه، همواره تایید می‌نماید که مالک و مسئول اطلاعات ثبت شده خود می‌باشد.

3. سامانه همدیگه از طریق شماره موبایل درج شده در حساب کاربری با طرف حساب خود ارتباط برقرار می کند و مالک شماره تلفن همراه مالک اطلاعات نرم افزار تلقی میشود. اشخاص موظفند هنگام ثبت نام شماره موبایل معتبر را وارد کنند. همچنین هرگونه تغییرات در شرایط کار و نوع خدمات و مفاد این توافقنامه از طریق شماره موبایل ثبت شده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

4. همدیگه هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان های غیرمستقیم یا مستقیم مشترکین، کیفیت اطلاعات و یا دیگر زیان‌ها یا مسئولیت‌های غیرملموسی که در نتیجه استفاده ازاین سامانه واقع شود، ندارد.

5. در صورت عدم رعایت تمام و یا بخشی از شرایط این توافق نامه از طرف مشترک و یا در صورتی که محرز شود مشتری هویت یا اطلاعات تماس خود را ناصحیح اعلام نموده یا تغییر هرکدام از آنها را به سامانه همدیگه اطلاع نداده است، همدیگه حق مسدود نمودن حساب مشترک بدون اعلام قبلی را دارد. در این حالت هیچ گونه وجهی به مشترک مسترد نخواهد شد.

6. عضویت مجموعه حقوقی و یا حقیقی ای که مشترک از طرف آنها فرم‌های عضویت در سامانه همدیگه را تکمیل کرده، نشان می دهد که آنها نیز شرایط و توافقات استفاده از سیستم و همچنین سیاست های حفظ حریم خصوصی را قبول دارند و ثبت نام کننده از طرف آنها مجاز بوده و یا اختیار داشته که این توافق را انجام دهد. به این معنا که همدیگه در خصوص مشکلات احتمالی بعدی در این خصوص، هیچگونه مسئولیتی نداشته و صاحب شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه و مشخصات سازنده حساب کاربری مالک مزیتهای ایجاد شده و اطلاعات و تعیین کننده وضعیت آن خواهد بود.

7. مشترک باید تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران خصوصا "قانون تجارت الکترونیکی"، "قانون جرائم رایانه ای" و "قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزار های رایانه ای" را رعایت نماید و هرگونه مسئولیت ناشی از عدم رعایت این قوانین توسط صاحب حساب و یا سایر کاربران وی به عهده مشتری است و همدیگه هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

8. سامانه همدیگه به عنوان یک سرویس دهنده تحت وب تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

راه‌های ارتباطی
  •    کارخانه نوآوری آزادی: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31
  •    واتسپ و تلگرام 09128353112
  •    ایمیل HamdigeNet [ at ] Gmail.com